آقای احمدی نژاد تو مایه ننگ این ملتی

همان موقع که میگفتند قیافه‌ات به درد رئیس جمهور شدن نمیخوره؟ و در جواب آن خبر‌نگار که همین سوال را پرسید گفتی :"به درد خادمی مردم که میخوره" !!! رقیبانت راست میگفتن قیافه‌ات به هیچ کدام از رئیس جمهور های دنیا نمی‌خوره نه لباس‌های متعدد و گران قیمت، نه قد بلند و نه ژست پولدارها، نه فعالیت اقتصادی کلان و نه... و سعی داشتی که با آن لباس ساده و لبخند ملیح مردم را بفریبی و موفق هم شدی ..... تو با خصوصیات خود باعث ننگ همه رئیس جمهور‌ها هستی!!!!

 

 

در همان دقایق اول ریاست جمهوری با بوسه زدن بر دستان کسی که حکم ریاست جمهوری را تحویل شما داد باعث ننگ همه رئیس جمهور‌ها شدی!!!! آخر مگر نمیدانی که مقام ریاست جمهوری بالاتر از این است که حتی بخواهی در برابر کسی سر فرود آوری چه رسد به بوسیدن دست دیگری!! آقای رئیس جمهور تو باعث ننگ همه رئیس جمهور‌ها هستی!!!!

 

در همان روزهای ابتدایی مسئولیت با اعلام لیست دارایی‌های خودت، باعث سرافکندگی همه رئیس جمهور ها شدی آخر مگر رئیس جمهور باید در باره دارایی خود و اطرافیان به کسی پاسخگو باشد که تو بودی !!؟؟ آقای رئیس جمهور تو باعث ننگ همه رئیس جمهور‌ها هستی!!!!

 

مگر تو رئیس جمهور بزرگترین و قدرتمندترین کشور خاورمیانه نیستی؟ چرا فکر آبروی نظام را نکردی ؟ آخر چرا فکر نکردی که این طرز لباس پوشیدن تو ضربه به آبروی نظام می‌زند؟ و مدل مو و ریشت باعث سر افکندگی ایران و ایرانی در جهان می شود؟و مهمتر از آن باعث سر افکندگی رئیس جمهور‌های قبل و بعد از خودت می‌شوی؟ مگر بیت المال در اختیار تو نبود؟ چرا این قدر خسیس بودی و با خساستت با آبروی نظام بازی می‌کردی؟ تو باعث ننگ این ملتی!!!

 

تو در انتخاب کابینه خود دست رد به سینه همه زدی و خواستی که با جوانان و افراد مورد اعتماد خود کابینه را ببندی و هر چه قدر دوستان شما !!!! در مجلس سعی کردند با نطق های آتشین و عدم رای اعتماد،  شما را به راه سعادت هدایت کنند، خودت نخواستی و بر استفاده از جوانان و شکستن حلقه مدیریت اجرایی کشور اسرار داشتی. این همه اسرار و لجاجت برای چه؟؟؟ تو باعث ننگ این ملتی!!!

 

 

گاهی اوقات که  تکه‌های فیلم سفر‌های استانی‌ات را میبینم با خود فکر میکنم که تو یا معنی رئیس جمهور بودن را نمیفهمی یا خود را گم کرده‌ای!!!

مگر نمیتوانستی همانطور که بسیاری از دوستان!!!! به تو توصیه کردند از پشت میزت کشور را اداره کنی و بقیه کار را به معاونان و استانداران خود بسپاری!!! تو با این کار غیر از متوقع ساختن مردم کار دیگری نکردی!!! آخر آن باغبان پیر در آن روستای دور افتاده چه نیازی به دیدن رئیس جمهور داشت که تو به آنجا رفتی مگر چه مشکلی بعد از بیست و اندی سال که از انقلاب می‌گذشت وجود داشت؟؟ مگر رئیس جمهور های قبلی همه مشکلات را برطرف نکرده بودند و به قول معروف یک کشور هلو تحویل شما ندادند؟؟؟ تو با این کارهایت باعث ننگ این ملتی!!!

 

 

آخر مگر یک رئیس جمهور خور را آنقدر کوچک میکند که بر سر سفره‌ای بنشیند که در آن غیر از نان و پنیر چیز دیگری نیست!!!! تو به شان رئیس جمهور‌های دیگر فکر نکردی؟؟؟؟ چرا این قدر تنگ نظری؟؟؟  تو باعث ننگ همه رئیس جمهور‌ها شدی!!!!

تو ریاست جمهوری را با نوکری مردم اشتباه گرفتی، تو ریاست جمهوری را با خادمی ملّت اشتباه گرفتی ، تو ریاست جمهوری را با همنشینی با پابرهنگان نظام زیر سوال بردی!! و همچنان با افکار متحجرانه!! قبل از انتخابات کار خود را ادامه دادی و نخواستی که با قبل از رئیس جمهوری تفاوت داشته باشی و حتی آن کاپشن ساده خود را عوض نکردی و لباسهای گران قیمت متعدد در کمد لباست اضافه نشد و در خودت غرق بودی. اصلا تو را چه به رئیس جمهوری تو باعث ننگ این ملت و همه رئیس جمهور‌ها هستی!!!!

 

 

وقتی تو را در سازمان ملل دیدم که بر علیه امریکا و اسرائیل سخن می گویی در حالی که همه دنیا به مظلومیت و بر حق بودن آنها صحه میگذارند هنگامی که حادثه هولوکاست را نفی کردی حادثه‌ای که وجود آن اظهر من الشمس !!! است و همه حتی بسیاری از روشنفکران داخلی آن را قبول دارند، یقین پیدا کردم که با دفاع از مردم فلسطین باعث ننگ و سر افکندگی ملت ایران در دنیا شدی!!!

 

 

وقتی حرفهای تو را در کنفرانس ژنو گوش میکردم و دیدم که با توهین هایی که به تو شد و ترک جلسه توسط   نمایندگان کشورهای متمدن دنیا تو باز هم صحبت‌های خود را ادامه دادی عرق شرم بر پیشانیم می‌نشیند و اطمینان می‌یابم که تو باعث ننگ و سر افکندگی ملت ایران در دنیا هستی!!!

 

 

داشتم فراموش میکردم!!! انرژی هسته‌ای...... وقتی به گذشته نگاه میکنم و می‌بینم که در گذشته نیز بدون این انرژی هسته‌ای ما مشکلی نداشته‌ایم!!!  و نخواهیم داشت چون نفت داریم !!!! برایم سوال می‌شود که چرا برای بدست آوردن آن، این همه هزینه مادی و سیاسی به کشور تحمیل کردید!!! مگر نمی‌توانستید مانند افرادی که قبل از شما بودند با تعلیق داوطلبانه و کرنش در برابر دوستان قدیمی "امریکا و انگلیس و.." و اعتماد به قول آنها مبنی بر تامین انرژی هسته‌ای ، به این تکنولوژی نه چندان مهم دست یابید، دیگر چه نیازی به صف کشی در برابر دوستان خارجی بود؟؟ و حال نتیجه آن را ببینید که نه به مقصود خود که بومی سازی این تکنولوژی بود رسیدید و بعلاوه عزت و اعتبار نداشته ما هم کاهش پیدا کرد!!!!!! تو باعث ننگ و سر افکندگی ملت ایران در دنیا هستی!!!

 

 

آقای رئیس جمهور راستش را بگو ماهواره امید را از کدام کشور خریداری کردی؟؟؟؟ از منابع موثق داخلی و خارجی شنیدم که آن را خریداری کرده اید و بعد به نام خود جا زده‌اید!!!!!!  بیخود نیست که بسیاری از دلسوزان نظام!!! پس از پرتاب آن ماهواره خریداری شده حاضر نشدند از زحمات دولت شما تشکر کنند چون کار شما نبوده و الا آنها هم می‌توانستند در دولت خودشان و در 20 سال قبل این کار را انجام دهند!!!! حالا می فهمم که تو باعث ننگ و سر افکندگی ملت ایران در دنیا هستی!!!

 

شنیدم که پسرت را به سربازی فرستاده‌ای!!!! تو با این کار نه تنها باعث سرافکندگی فرزندان همه رئیس جمهور‌ها شدی بلکه باعث ننگ این ملتی!!!

 

راستی چرا در زمان ریاست جمهوری تو در خیابانهای شهر تصادف می‌شود،یا اینکه ارازل و اوباش از خیابانها جمع میشوند؟ مگر این ارازل و اوباش دل ندارند و نمیخواهند گاه گاه با جان و مال و نوامیس مردم تفریحی داشته باشند، چرا به این قشر محروم که سالیان درازی بود در این کشور زندگی میکردند و به شما کاری نداشتند ظلم کردید؟؟؟ تو با این کار باعث ننگ و سر افکندگی ملت در برابر این قشر زحمتکش شدی!!!

 

 

چرا در دولت شما آزادی بیان وجود نداشت و هر کسی را که به شما توهین میکرد و عکس تو را آتش میزد به اشد مجازات محکوم میکردی؟؟؟ مگر نمی‌توانستی مانند آنان که شعار "زنده باد مخالف من" را سر می دادند در هنگام مواجهه با مخالفانشان آنها را به بیرون کردن از سالن جلسه تهدید کنی!!!!! حالا فهمیدی که چرا باعث ننگ این ملتی!!!

 

حالا فهمیدی که چرا باعث ننگ ملت و رئیس جمهور‌های قبل از خود شدی!!! حالا فهمیدی که چرا همه دوستداران و ارادتمندان نظام با تو مخالف هستند چون فکر آبروی هیچ کس را نکردی!!!!!!

/ 12 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
من

ملت انتخاب کرد ، کار تمام شد : احمدی نژاد بار دیگر خادم ملت شد. در حالي كه شمارش آراء در وزارت كشور با اعلام رسمي از حوزه هاي مختلف ادامه دارد، جديدترين نتايج اعلام شده از سوي مناطق به وزارت كشور نشان داده احمدي‌نژاد با رقباي خود فاصله معناداري پيدا كرده است. رجانيوز سي.ان.ان شبكه تلويزيوني آمريكا : احمدي‌نژاد مجدداً رئيس جمهور شد [گل] [گل] [گل] [گل][گل] [گل] [گل] [گل][گل] [گل] [گل] [گل][گل] [گل] [گل] [گل][گل] [گل] [گل] [گل][گل] [گل] [گل] [گل] [دست] [گل] [گل] [گل] [گل] [پلک] [دست] [گل] [پلک] [گل] [دست] [دست] [گل] [گل] [گل] [گل] [پلک] [دست] [گل] [پلک] [گل] [گل] [گل][گل] [گل] [گل] [گل][گل] [گل] [گل] [گل]

غعغ

آقای احمدی نژاد درسته که رهبر حکم ریاست جمهوری رو به تو داد البته قبل از انتخابات به گفته رهبر شکست تو شکست رهبر است... اما در کل تو مایه ننگ رهبری وما از ریاست تو بیزاریم اتل متل توتوله دیکتاتور کوتوله

احمد

احمدی احمدی حمایتت میکنیم.

فدایی رهبر

جالب بود واقعا آقای احمدی نژاد باعث سرافکندگی روسای جمهور قبلی شد

مجتبی

قشنگ مثل معاویه اونم همین عوام فریبیارو میکرد اما در عمل جامعه نه تنها اصلاح نشد بلکه بدتر از دوره بت پرستا شد شما یا همراهان یا طرفداران معاویه زمانه اید و یزید فردا ننگ بر خود شما اگر چنین باشد

زهرا

مثل اینکه بعضی از عزیزان منظور شمارو متوجه نشدند. این متن میخواد بگه که احمدی نژاد به جرم خدمت محکوم شد . بله جناب آقای مجتبی یا جناب غعغ . اگر دکتر احمدی نژاد هم مثل خیلی ها یا بهتر بگم قبلی ها حق شما رو خرج خودش میکرد و اگر اعتراض میکردید توی دهنتون میزد جرات پر رویی نداشتید . اینم برای شما آقای غعغ دشمن که کم میاره قیافه رو پیش میاره

انا عمار

اون کیه که میگه احمدی نژاد مایه ی ننگ رهبره. مگر کر بودی . نشنیدی رهبر خودشون فرمودند نظرآقای احمدی نژاد به نظر بنده نزدیک تره . ما که میدونیم شما زخم خورده ی انتخابات هستید . احمدی نژاد نظر ملته . دوست نداری خفه.

تبسم

خیلی جالب بود ، خوشم اومد ؛خوب کنفشون کردی ![خنده] به من هم سر بزن [ماچ]

mohammad reza etemadian

سلام شما خودتون قضاوت کنید ما معلمها و کارمندها با برداشتن یارانه‌ها چطور میتونیم زندگی‌ کنیم. اگر من و خانومم و بچه‌هام هر روز سه وعده فقط نون و چای شیرین بخوریم، هزینهٔ خورا کمون روزی ۱۰ هزار تومن یا ماهی‌ ۳۰۰،۰۰۰ تومن است. دیگه نه میتونیم گوشت بخریم نه برنج نه لباس چون حقوق بنده دقیقا ۳۰۰ تومن در ماه هست. هم پدرم خونش در جنگ برای امام عزیز ریخته شد هم خودم حاضرم جانم را در راه اسلام و ولایت فقیه نثار کنم ولی‌ حاضر نیستم جلوی خانواده‌ام شرمنده بشوم.

sheeva

سلام طبق گفته‌های آقای مهندس احمد علی‌ هراتی نیک‌ صنایع فولاد، بزودی کارخانه‌های ذوب آهن باید درشون را ببندند زیرا دولت نرخ برق را برای کارخانه‌ها بالا برده است، و ما بهیچ وجه با آهن آلات وارد شده نمیتوانیم رقابت کنیم. ما اگر کوره‌های بهتری داشتیم بهترین آهن دنیا را میتونستیم تولید کنیم. اما متأسفانه همینطور که آقای هراتی نیک‌ گفته ما بخاطر لج کردن دولت با دنیا و تحریم‌های مختلفه، آهن را با هزینهٔ خیلی بالا تولید می‌‌کمنیم. بهترین نفت را داریم ولی‌ نمیتونیم تصفیه کنیم. بهترین سنگ آهن را هم داریم ولی‌ باید از خارج آهن بیاوریم .